Новини


<<   <    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34     >   >>        Страници: 34   Общо: 336



01 Септември 2014: 

СЪОБЩЕНИЕ

 

На 01.09 и 01.09. ще се проведат консултации за предстоящите поправителни изпити.

Изпитната сесия ще се проведе от 03.09 до 10.09. 2014 година.

                                      от ръководството на училището

 

 

 




01 Септември 2014: 

СЪОБЩЕНИЕ

 

На 01.09 и 01.09. ще се проведат консултации за предстоящите поправителни изпити.

Изпитната сесия ще се проведе от 03.09 до 10.09. 2014 година.

                                      от ръководството на училището

 

 

 




10 Юни 2014: 

СЪОБЩЕНИЕ

 

На 26.06.2014 г./четвъртък/ от 18 часа в столовата на Трето основно училище "Христо Ботев" ще се проведе родителска среща с родителите на бъдещите първокласници.

ЗАПОВЯДАЙТЕ!




02 Юни 2014: 

Христо Ботев посвещава цялото свое съществуване, своята младост, своята сила и своята смърт на идеала за България  и всички нас.
Поклон пред героя!!!
С тържествен рецитал бе отбелязан патронния празник в Трето основно училище Христо Ботев.
Директорът на училището г-н Сидеров изнесе слово и връчи награди на отличилите се учители и ученици с пожелание за бъдещи успехи. Най-престижната - БОТЕВАТА НАГРАДА получи Анна-Мария Петрова от седми "б" клас.
На 2 ююни, когато завият сирените отново ще сведем глави и ще положим цветя пред паметника на Христо Ботев пред училището.




11 Май 2014: 

РЕЗУЛТАТИ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ КРЪГ НА СЪСТЕЗАНИЕТО НА СБНУ/Сдружение на българските начални учители/ ВТОРИ, ТРЕТИ и ЧЕТВЪРТИ КЛАС

Втори клас

1. Иван Стефанов Георгиев - 2"а" кл. - 49 т.
1. Светла Илиева Кукучева - 2 "в" кл. - 49 т.
3. Валентин Генов Ангелов - 2 "в" кл. - 47 т.
3. Стела Валентинова Ставрева - 2 "в" кл. - 47 т.
5. Анна Емилова Филчева - 2 "в" кл. -45 т.
6. Стоил Спартаков Димитров - 2"в" кл. - 44 т.


Трети клас

1. Джулиана Росенова Янева - 3 б" кл. - 50 т.
1. Зорница Росенова Иванова - 3 "б" кл. - 50 т.
3. Георги Аврамов Аврамов - 3"в" кл. - 40 т.
4  Марио Николаев Дамянов - 3 "б" кл. 38 т.
5.Ивана Р. Карабелска - 3 "а"- 37 т.
6.Николай Славчев Шапков - 3 "а" - 34 т.
7. Венета Савова Кацарова - 3 "а" - 32 т.


Четвърти клас
1. Ангел Иванов Калоянов - 4 "в" - 50 т.
1. Данаил Димитров Илиев - 4 "а" кл. - 50 т.
1. Мариян Спирв Славков - 4 "б" кл. - 50 т.
1.Милена Ангелова Филипова - 4 "а" кл. - 50 т.
1. Теодора Игнатова Игнатова - 4"а" кл. - 50 т.
6. Костадин Николаев Димчев - 4" б"кл. - 44 т.


Поздравления за достойното представяне и пожелания за нови успехи!!! 




01 Май 2014: 

"БЪДИ ГРАМОТЕН" - Състезание по БЕЛ за седма поредна година в Трето основно училище "Христо Ботев"  гр.Сандански
Ученици от петите класове демонстрираха своите знания в един благороден дуел.
Поздравления за всички състезатели!
Катрин Тюлекова - 1 място
Даниела Стоянова, Доника Манева и Живко Станков - 2 място
Йоана Калоянова, Ивана Казакова и Лъчезар Станев - 3 място.
Поздравления и за техните учители - г-жа Цветанка Иванова и г-жа Божанка Чапкънова!




01 Май 2014: 

На 30.04. 2014 г. приключи
СЕДМИЯТ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА ДЕТСКА  РИСУНКА "ПОД ДЪГАТА НА ДЕТСТВОТО". Конкурсното жури класира следните ученици: ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: Виолета Тонева - 9 г. ОДК гр. Шумен
2 МЯСТО: Ивайло Бонев - 10 г. ОДК гр. Казанлък
3 МЯСТО: Каролина Борисова - 7 г. Ателие "Приказен свят" - гр. София

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: Деница Господинова - 13г. ОДК гр. Кюстендил
2МЯСТО: Александра Гъркова - 13 г. НЧ "Пробуда"-1896 г. гр. Суворово, обл. Варна
3МЯСТО: Никол Джоргова - 14 г. ОДК гр. Кюстендил

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1 МЯСТО: Габриела Малова - 17 г. ОДК гр. Казанлък
2МЯСТО: Ралица Стоянова - 17 г. ОДК гр. Кюстендил
3 МЯСТО: Таня Стоянова - 15 г. СОУ "Иван Вазов", гр. Плевен
СЪС СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ В КОНКУРСА БЯХА ОТЛИЧЕНИ СЛЕДНИТЕ ИЗВЪНУЧИЛИЩНИ ЗВЕНА И ШКОЛИ:
1. ОДК - гр. Шумен
2.Школа по ИИ "Шарени пръсти" гр. Търговище
3.Школа по ИИ "Идея" - гр. Варна
Поздравления за победителите!




17 Април 2014: 

В последния учебен ден преди Великденските празници дори времето не успя да помрачи настроението, създадено от заключителния етап на Петнадесетия великденски спортен турнир.
В празнично украсения двор на училището емоции и аплодисменти огласяха навред.
Мажуретен състав от красиви третокласнички и четвъртокласнички, под ръководството на г-жа Катя Дамянова дадоха начало на интересните щафетни игри. Г-н Сидеров -Директор на училището, приветства малките спортисти от първи и втори клас. Под ръководството на г-н Муларов и с помощта на по-големи ученици, които асестираха подготовката на игрите, всичко премина успешно, с много спортен хъс и вълнения.
Компетентно жури оценяваше представянето на отборите.
Победителите се изкачиха на почетната стълбица, а за всички имаше грамоти и награди, връчени лично от Директора.Отборите по футбол и народна топка също излъчиха победители и получиха награди.
Честито и поздравления за победителите!!!




03 Април 2014: 

Учениците от 2 до 4 клас са се представили отлично на Състезанието"Аз и буквите"
Поздравления за всичките 28 ученици, които имат пълен брой точки - 50!!!




03 Април 2014: 

На 1 април учениците от 3"а" и 4"в" клас представиха невероятен спектакъл под надслов: "Светът е оцелял, защото се е смял"
С много музика, танци и хумористични скечове, учениците като истински артисти забавляваха
многобройната публика.
Поздравления за техните учителки г-жа Бойка Малчева и г-жа Анна Нушева!





<<   <    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34     >   >>        Страници: 34   Общо: 336