Новини


<<   <    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52     >   >>        Страници: 52   Общо: 517



31 Март 2009: 

Днес,последния ден преди пролетната ваканция,в двора на училището се проведе чудесен пролетен фестивал.Деца от подготвителните класове и началния етап дефалираха с чудесни карнавални  костюми,а след това нарисуваха красиви рисунки  върху асфалта.
  Ученици от V до VIII клас показаха своите умения и знания по английски език в шоу,водено от Лъчезар Джогов от шести клас.
  Дванадесет бяха участничките  в конкурса мис English.След проведените три кръга  победителка стана Габриела Гоцева от шести клас с подгласнички-Мирослава Димчева и Анна Чалгънова от седми клас.
  В близките дни  ще можете да видите и много снимки от празника.
  На всички ученици и учители пожелаваме весела ваканция и много емоции!!!




27 Март 2009: 

Н О В    У С П Е Х   на   У Ч Е Н И Ц И
от   III ОУ ''ХРИСТО БОТЕВ''


За  национален кръг на олимпиадата по ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ-категория"МУЛТИМЕДИЯ" от класирани шест презентации,четири са на наши ученици.

1."Деца срещу насилието"                       87 т.
СТЕЛА КАДИЕВА  и  АННА БАШОВА  7 клас


2."Малкият принц"                                  81 т.                   
ДИМИТЪР МИЦЕВ                          6 клас

3."Чудесата на южната земя"                    81 т.
МАГДАЛЕНА АНДОНОВА и НАДЕЖДА ПАВЛОВА     5 клас

4."Виенски класици"                               78 т.
НАНСИ КАРАКАШЕВА и БОРИСЛАВА КРЪСТЕВА   5 клас

Б Л А Г О Д А Р И М  на всички ученици и тяхната учителка г-жа НАДКА ТОНЕВА ! ! !
Пожелаваме им достойно представяне на следващия кръг !УСПЕХ!!!          




26 Март 2009: 

В Н И М А Н И Е!
С К Ъ П И  У Ч Е Н И Ц И ,У В А Ж А Е М И   Р О Д И Т Е Л И !


  Вече са известни датите на изпитите за външно оценяване за IV,V и VI клас.

Г Р А Ф И К  IV клас:

БЪЛГАРСКИ ЕЗИК  И  ЛИТЕРАТУРА         11 май/понеделник/
МАТЕМАТИКА                                      12 май/вторник/
ЧОВЕКЪТ  И  ПРИРОДАТА                     14 май/четвъртък/
ЧОВЕКЪТ  И  ОБЩЕСТВОТО                  15 май/петък/



Г Р А Ф И К    V и VI клас


БЪЛГАРСКИ ЕЗИК  И  ЛИТЕРАТУРА         3 юни/сряда/
МАТЕМАТИКА                                      4 юни/четвъртък/
АНГЛИЙСКИ ЕЗИК                                5 юни/петък/
ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ                  9 юни/вторник/
ГЕОГРАФИЯ    И   ИКОНОМИКА            10 юни/сряда/
ЧОВЕКЪТ   И  ПРИРОДАТА                   11 юни/четвъртък/




21 Март 2009: 

ДОСТОЙНО представяне на учениците от V и VI клас на олимпиадата по  български език и литература - областен кръг:

Vклас

1.Елена        Попова          Мн.добър 5,13
2.Надежда    Павлова         Мн.добър 5,13
3.Стела        Христова        Мн.добър 5,13
4.Йордан      Яневски         Мн.добър 5,00
5.Константин Стаев            Мн.добър 5,00

VI клас

1.Лъчезар      Джогов          Мн.добър 5,13
2.Димитър     Мицев           Мн.добър 5,00




16 Март 2009: 

В ход е подготовката на X-ят юбилеен ВЕЛИКДЕНСКИ СПОРТЕН ТУРНИР !
Подготвят се щафетните игри за най-малките.Започнаха тренировки и момичетата от четвъртите класове-участнички в мажоретния състав.От понеделник 23.03.2009г. ще започнат  срещите по футбол и народна топка в предварителните групи.




16 Март 2009: 

В събота 14.03.2009 г. се проведе олимпиадата по математика - общински кръг.Шестдесет и осем бяха участниците от  четвърти до седми клас.Резултатите ще бъдат оповестени до края на седмицата.




25 Февруари 2009: 

КЛАСИРАНИ УЧЕНИЦИ ЗА ОБЛАСТНИЯ КРЪГ  НА ОЛИМПИАДАТА
ПО ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА -5-6 КЛАС


5- КЛАС

1.Йордан              Яневски           5г     32т.
2.Стела                Христова          5г     31т.
3.Магдалена         Андонова         5в     30т.
4.Елена                Георгиева        5в     29т.
5.Надежда            Павлова           5в     29т.
6.Яне                   Зойков            5г      29т.
7.Ваня                 Ангелова          5г     29т.
8.Венцислава       Узунова            5в     29т.
9.Елиана              Капитанска      5в     28т.

6 -клас

1.Александра        Филипова        6а     32т.
2.Лъчезар             Джогов            6а     31т.
3.Александра        Чолакова        6б     31т.
4.Веселина           Петкова          6а     30т.
5.Костадинка        Стоянова         6г     30т.
6.Георги               Цеков            6в      28т.
7.Габриела           Гоцева           6а      27т.




23 Февруари 2009: 

Днес след обяд във фикултурния салон на трето основно училище се проведе  състезание по баскетбол за момичета и момчета 5-7 клас.     
При момчетата -  3ОУ-1ОУ 68:35. Победа,  с която отборът на  3ОУ се класира  за областния кръг.
Първо място завоюваха и момичетата на  3ОУ  след победи над 1УО и 4ОУ,съответно с 
40:19 и 41:20.

ЧЕСТИТО на ПОБЕДИТЕЛИТЕ!ПОЖЕЛАВАМЕ ДОСТОЙНО ПРЕДСТАВЯНЕ и на двата  отбора   на областните състезания!




20 Февруари 2009: 


КЛАСИРАНИ УЧЕНИЦИ ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА V - VІІ КЛАС

ПЕТИ КЛАС
1. Бонка Богомилова Лозанска - Vб - 5.75
2. Елена Георгиева Попова - Vв - 5.75
3. Надежда Любомирова Павлова - Vв - 5.75
4. Йордан Красимиров Яневски - Vг - 5.75
5. Константин Иванов Стаев - Vг - 5.75
6. Стела Костадинова Христова - Vг - 5.75
7. Яне Петров Зойков - Vг - 5.50

ШЕСТИ КЛАС
1. Лъчезар Георгиев Джогов - VІа - 6.00
2. Веселина Стоянова Петкова - VІа - 5.83
3. Радостина Димитрова Алексиева- VІб - 5.83
4. Димитър Николаев Мицев - VІб - 5.83
5. Рамис Илиев Димитров - VІа - 5.50

СЕДМИ КЛАС
1. Анна Димитрова Башова - VІІа - 5.50
2. Мирослава Мирославова Димчева- VІІа - 5.50
3. Стела Борисова Кадиева - VІІа - 5.50
4. Мария Тодорова Дамбова - VІІа - 5.50
5. Диана Емилова Ризова - VІІа - 5.50




19 Февруари 2009: 

Днес  в ъв  физкултурния салон на  Трето основно  училище  "Христо Ботев" се проведе   общинското състезание по тенис на маса .Победител е отборът на Трето основно училище  , в състав-Кирил Кулалиев,Павлин Стоянов,Тодор Симеонов и Божидар Димчев.

Втори е отборът на  първо основно училище, а трети -основно  училище с.Дамяница.





<<   <    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52     >   >>        Страници: 52   Общо: 517